Hakkımızda

Başkanın Mesajı

13 yıl önce, 1997 Yılında bir iddia üzerine isim ve soyadımın ilk iki harflerinden oluşarak kurduğum Dİ-AR ile, bir “İzmir Markası” olmak üzere Turizm’in Seyahat Acentacılığı Sektörü’nde “Girişimcilik Dünyası”’na küçücük bir adım attık.


Bu yolda her zaman ilke olarak, “Söylediğini yap, Yaptığını Söyle” ilkesini benimseyerek Turizm’de Özellikle Toplantı-Kongre Organizasyonlarına farklı bir bakış açısı ile iş ortaklarımızın çözüm ortağı olduk.
Bu birlikteliğimiz bizi bu yolda sadece İzmir değil, bir Türkiye Markası, bir Dünya Markası olmak hülyalarına doğru yola çıkardı.


Bugün hedefimiz İş Ortaklarımız için Turizm Sektöründe iyi bir çözüm ortağı olarak, değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayarak stratejiler oluşturmak, turizmin dünya pastasından ülkemizin daha fazla pay alması için çalışmaktır.


"Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir".


Dünya Turizm Ligi’nde 2015 hedefimiz, 50.000.000,-TL ciro, yurtdışında 10 Şube ve Yurtiçinde 10 Şube hedefi ile “Dünya Markası” rüyamıza bir adım daha atmaktır.


Şirketimizde bir yandan bir aile şirketi olmanın avantajları pekiştirilirken, diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, toplam kalite çalışmaları, çeşitli üyelikler, ar-ge çalışmaları, yönetimde yeniden yapılanma ile kurumsal ve sosyal sorumluluk projelerine de özel bir önem vermekteyiz.


Bugüne kadar elde ettiğimiz başarıların alınmasında emeği geçen tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, bizleri bu günlere taşıyan çok Sevgili İş Ortaklarımız’a teşekkürlerimizi arz ediyoruz.


Saygılarımızla,


Dilek Araç
Dİ-AR TURİZM SAN.TİC.A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Kongre Hizmetleri

• DMC

• MICE

• PCO

   

 

 

Copyright © 2000-2010 Dİ-AR CBC TRAVEL - • Created by Limon Design